Yakıt Tasarruf ve Performans arttırıcı ECOOBD2

EcoOBD2 chip tuning box, dizel ve benzinli araçlarda yakıt tüketimini azaltmak ve emisyon değerlerini düşük seviyelere çekmek için dizayn edilmiş, tak-çalıştır bir Chip Tuning cihazıdır.
EcoOBD2 Nedir? 
Eco OBD2 otomobillerde yakıt tüketimini azaltmak ve emisyon değerlerini düşük seviyelere çekmek için dizayn edilmiş, pratik kullanımlı, tak-çalıştır bir Chip Tuning Box cihazıdır.
EcoOBD2’nin kurulumu çok kolaydır. Cihazı aracın OBD2 konnektörüne takmanız yeterlidir. EcoOBD2 1996 yılından itibaren üretilen evrensel OBD soketi bulunan tüm araçlara uyum sağlar.
Cihaz temelde aracın ECU verilerini toplayarak analiz eder ve sonra bu verilerden faydalanarak en düşük yakıt kullanım modunu bulur. 200 km toplam sürüşten sonra EcoOBD2, araca göre kendini ayarlar ve aracın en düşük yakıt tüketim değerlerinde seyretmesini sağlar. Eco OBD2 sürücülerin alışkanlıklarına göre, alt yakıt ve emisyon
değerlerinde ECU’ yu remaplar.
Cihaz OBD2 konnektörüne takılı olduğu zamanlarda, aracın motor beyninden sürüş bilgilerini alır. ECU’dan alınan verilerle, EcoOBD2 aracınızın yakıt tüketimini azaltmak için yakıt enjeksiyon zamanlaması ve basınç artışı miktarını ayarlar.
EcoOBD2 Chip Tuning Box ve Remapping yöntemleri arasındaki temel fark, EcoOBD2’ nin kolayca çıkarılabilir olmasıdır. EcoOBD2’ yi araçtan çıkarmanız ile araç eski ayarlarına dönmektedir. EcoOBD2, tuningin ucuz ve güvenli türüdür. Remapping ise aracınızda kalıcı bir değişimdir.
Remap pahalı bir yöntemdir ve aracınızdan kaldırılması daha da pahalıdır. EcoOBD2 motor koruma fonksiyonu ve % 100 güvenlik ile donatılmıştır.
EcoOBD2’ nin imalatında, SMD teknolojisi ile üretilmiş, baskılı devre kartları kullanılmıştır. EcoOBD2 Chip Tuning Box yüksek kalitede bir cihazdır.
EcoOBD2 aracınızın gizli gücünü bulur ve ortalama % 15 yakıt tasarrufu sağlar.
EcoOBD2 Kullanımı?
EcoOBD2' nin kullanımı çok kolaydır.
Aracınızın OBD2 soketine EcoOBD2’ yi takın, kontağı 30 saniye açık tutun ve motoru çalıştırın.
EcoOBD2, ilk 150/200 kilometre boyunca aracınızı ve sürüş alışkanlıklarınızı tanıyacak ve sonra en mükemmel sürüş için kendini ayarlayacaktır. Ek bir ayarlama yapmaya gerek yoktur.
Kurulum ve Kalibrasyon Talimatları
1 - Kontaktan aracın anahtarını çekin.
2 - Arabanızın OBD2 soketini bulun ve EcoOBD2’ yi takın.
3 - Kontak anahtarını içine yerleştirin ve ilk aşamada anahtarını yarım çevirin. (Motoru çalıştırmayın)
4 - Yaklaşık 5 saniye sıfırlama butonuna basın. Butonu bıraktıktan sonra, yaklaşık 30-60 sn bekleyin. (EcoOBD2 aracın ECU’ su ile bağlantı kuracaktır)
5 - Motoru çalıştırın.
6 - 150/200 km sürüşten sonra EcoOBD2, aracınızı ve sürüş alışkanlıklarını tanıyacak ve daha fazla yakıt tasarrufu için mükemmel bir şekilde kendini ayarlayacaktır.
EcoOBD2 PERFORMANS TESTİ ÖNCESİ ve SONRASI 
ÖNCESİ

SONRASI


Kaynak: www.chip.com.tr/forum/yakit-tasarruf-ve-performans-arttirici-ecoobd2_t302274.html
Haberin Kategorisi Otomobil / Otomotiv / Teknoloji-Ekonomi-Otomotiv konu Başlığı Yakıt Tasarruf ve Performans arttırıcı ECOOBD2. Bu haberi paylaşacağınız URL http://haber-suyu.blogspot.com/2016/11/yakt-tasarruf-ve-performans-arttrc.html. Teşekkür ederiz
Ditulis oleh: Memur Site -

Belum ada komentar untuk "Yakıt Tasarruf ve Performans arttırıcı ECOOBD2"

Yorum Gönder

UYARI:Sitemiz kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgi hataları, eksiklikleri, ve gecikmelerinden doğabilecek maddi ve/veya manevi risk ve zararlardan sitemiz sorumlu değildir.Bu programların içeriği ve kullanımı ile ilgili tüm riskler, oluşabilecek maddi manevi tüm zararlar kullanıcının sorumluluğundadır. Ayrıca hat ve/veya sistem arızaları sebebi ile meydana gelebilecek hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme ve bilgisayar/telefon virüsüne bağlı problemlerden ve sair sebeplerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve manevi zarar ve masraflardan, önceden haber verilmiş olunsa bile, sitemiz sorumlu tutulamaz. Yayınlamış olduğumuz paylaşımların tamamı sitemiz dışındaki kaynaklardan alınarak sizlerle buluşturulmuştur , bu nedenle sitemizde hiçbir paylaşım kaynağı yoktur. Sitemizden yayınlanan video ve benzeri paylaşımlar tamamen sosyal video paylaşım , (halka açık) sitelerden alınmıştır , paylaşımlardan doğabilecek sorunlar, kesinlikle SİTEMİZE ait değildir (sitemizi bağlamaz).
ariyordum free backlinkSeo Memurvadisi Backlink Austausch ECBannerFree Automatic Backlinks Free Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinks Free Automatic BacklinksFree Automatic Backlinksfreebanner4u
Ariyordum*Memursite*Turbo Ping*Sigorta Kasko*Haber Suyu*Haberin Suyu*Yeni Sözlük*Canlı TV İzle 1453 *Online Html Kod Deneme*Milli Piyango Çekiliş Sonuçları*Yemek Tarifleri*Göz TV*Survivor All Star*Survivor 2015 All Star*Banka Adresleri*AS Gif